تبلیغات
داوید ویا پسر کاتالون ها - از نگاه داوید .....
فقط داوید ویا

از نگاه داوید .....

جمعه 1391/11/6 12:51 ق.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: بیــــــــــــوگرافی ،

 

برای من هیچ چیز به اندازه لذتی که پس از بیدار شدن از خوابی راحت به من دست می دهد لذت بخشنیست. این شادمانی بیدار شدن در صبح زود از آن کیمیاهایی است که خیلی ها تجربه اش نکردند و با آنبیگانه هستند. اما یکی از بهترین دلایل به وجد آوردن من همین است.

 

نقطه ضعف بزرگ من این است که وقتی ببینم کسی دارد به من دروغ میگوید نمیتوانم خود را کنترل کنم و نگهدارم و همانجا به او میگویم که دروغش را متوجه شدم، این میتواند از نظر خیلی ها زننده باشد اما عادتی استکه نمیتوانم ترکش کنم و چاره ای برایش پیدا کنم.

 

از اینکه در مسابقات 20 سوالی شرکت کنم خوشم می آید چون حدس زدن یک هیجان خاصی دارد و من اینرا خیلی دوست دارم. اینکه با حدس زدن آن هم در دفعات کم بشود یک چیز را برملا کرد واقعا جالب و لذتبخش است. یکجور رمزگشایی است.

 

نمیدانم تا به حال از این تصاویر که شما را به اشتباه می اندازد دیده اید یا نه، واقعا متحیر کننده است. گاهیکه یه چنین مواردی بر میخورم میگویم که چطور می شود آدم به چشم هایش اینقدر اعتماد کند یک جور هاییبامزه است اما یک جورهایی هم نشان می دهد خیلی چیزها همانی نیستند که می بینیم.

 

 

 

کل تفریحی که در بچگی به خاطرم می آید این بود که با پدرم به گردش می رفتم، البته او چندان سن و سالمن را درک نمی کرد، مثلا من را به جاهایی می برد که برای من در آن سن اصلا جذابیتی نداشت. مثلا به موزهمی رفتیم که من هیچوقت از آن سر در نمی آوردم و برایم خسته کننده بود.

 

من به اندازه کافی فرز و چابک نبودم، نمی دانم شاید از تنبلی بود اما حالا در زمین به سرعت این طرف و آنطرف می روم. شاید عوض شده ام ولی مطمئن هستم که یک روز اصلا دلم نمی خواست با سرعت بدوم.فوتبال به کلی مرا تغییر داده است.

 


 

چقدر موش جانور عجیب و ترسناکی است، این حیوان به نظر من مساوی با جویدن است. البته از بعضی انواع آن خوشم می آید اما از اینکه دائم به دنبال جویدن هرچیزی هستند حس خوبی ندارم چون باعث بهم خوردنحالم می شود.

 

هیچکدام، جواب مورد علاقه من است وقتی از من درباره اینکه کدام چیز را ترجیح می دهم ، می پرسند، این رامی گویم چون اصلا دوست ندارم چیزی را با هم مقایسه کنم و یکی را انتخاب کنم برای همین میگویم کهدردسری نداشته باشم و خیالم راحت شود.

 

حضور در مراسم و جشن های رسمی به نظرم دست و پاگیر است. من با راحت بودن احساس بهتری دارمچون زیاد از اجبار دل خوش ندارم (کی داره؟؟؟)، بعضی از مقررات بسیار خشک هستند و همین باعث شدهکمتر در مجامع رسمی حضور داشته باشم.

 

زیباترین نقل قولی که شنیده ام متعلق به ناپلئون بوده که گفته " غیر ممکن، غیر ممکن است" من به این باوردارم و به عقیده ام اصلا شعار نیست بلکه میتوان به آن دست پیدا کرد آدم متولد تا به هرچیزی که می خواهدو اراده می کند برسد.

 

در مدرسه مجبور بودیم بعضی از چیز ها را حفظ کنیم و سرکلاس دوباره بخوانیم این کار عذاب زیادی برایمداشت و اصلا خوشایند من یکی نبود، همیشه سعی می کردم خودم را در آن موقع به نوعی دور از کلاسنشان بدهم تا کسی نخواهد مرا برای از حفظ خواندن صدا کند. ( عجب کلکی بوده!!)

 

دیدن دریا همیشه نشاط آور و لذت بخش است منظره غروب دریا و بیشتر از آن طلوعش یک آرامش خاصیدارد، البته من دوست دارم در ساحل تنها باشم و تا کیتومتر ها از من کسی نباشد. تنها بودن کنار ساحل برایمبهتر از درکنار جمع بودن است.

 

 

 

تغییر کردن و عوض شدن را دوست دارم اما دلم نمی خواهد روزی برسد که فکر کنم تافته جدا بافته هستم و بادیگران تفاوت دارم. اصولا آدم های خودبین یا به عبارتی خود بزرگ بین حال آدم را می گیرند و حس بدی به منمنتقل می کنند.

 

سال ها پیش وقتی خیلی کوچک بودم من را از یک افسانه به نام مرد حصیری ترسانده بودند میگفتند او بابچه های شیطان که به موقع نمی خوابند دشمن است و آنها را می خورد. اما من همیشه مخصوصا می ماندمتا او را ببینم که ناگفته پیداست آن را ندیدم چون خورده نشدم و اینجا هستم!! ( نبات!! )

 

زرد رنگ مورد علاقه من است که اگر دست من بود می گفتم همه ساختمان های جهان را زرد رنگ کنند، منهمیشه وقتی کسی را دوست دارم برایش گل زرد می خرم، این نهایت محبت من به یک نفر است، رنگ زرداتفاقا سرزندگی و شادابی را به همراه دارد.

منبع بخش علاقه مندی ها:sevenlus.ir
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 1391/11/8 11:54 ب.ظ