تبلیغات
داوید ویا پسر کاتالون ها - والدس:می خواهم فوتبالی جدید را تجربه کنم
فقط داوید ویا

والدس:می خواهم فوتبالی جدید را تجربه کنم

جمعه 1392/01/16 01:48 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: خبر ،


دروازه بان بارسلونا احتمالا در پایان رقابت های این فصل از آبی اناری ها جدا می شود و احتمال می روند که انگلیس مقصد احتمالی او باشد

سایت گل- ویکتور والدس، دروازه بان باتجربه باشگاه بارسلونا در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که ممکن است بعد از جدایی از این تیم روانه لیگ برتر شود.

انتظار می رود که این دروازه بان 31 ساله در تابستان و با اتمام رقابت های این فصل از بارسا جدا شود و تیم های فراوانی از جمله آرسنال خواهان به خدمت گرفتن او هستند.

دراین میان والدس در گفتگو با فور.فور.توو به تمجید از لیگ برتر پرداخته و از هواداران و جو حاکم بر بازیها در انگلیس تمجید کرده.او دراین باره گفته:« قطعا از لیگ برتر خوشم می آید. از احترام هواداران به فوتبالیست ها درانگلیس لذت می برم. در آنجا فوتبال به شیوه متفاوتی دنبال می شود . »

والدس که بیش از 350 بازی برای بارسلونا برگزار کرده درادامه به این نکته اشاره کرده که از حضور در درون دروازه بارسلونا لذت می برده ولی الان به تجربه جدیدی نیاز دارد:« من روزهای فوق العاده ای را در بارسلونا سپری کردم و واقعا بارسا را دوست دارم. همیشه در بارسلونااز من استقبال می شود ولی من عملکرد خوبی داشته ام و همین به من اجازه می دهد تا مسافرت کرده و به تیم دیگری بروم و خودم هم همین را می خواهم. می خواهم فرهنگ های جدید، فوتبال جدید و چالش های نو را تجربه کنم.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -