تبلیغات
داوید ویا پسر کاتالون ها - ویلانووا: روزهای بدتری در راه است
فقط داوید ویا

ویلانووا: روزهای بدتری در راه است

دوشنبه 1392/03/13 01:13 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: خبر ،سرمربی بارسلونا اعلام کرد اگر هواداران از کسب 100 امتیاز در لیگ توسط تیم خوشحال نیستند، روزهای بدتری از راه خواهد رسید.


تیتو ویلانووا از کسب 100 امتیاز توسط بارسلونا در لالیگا ابراز خوشحالی کرد و گفت: اگر مردم از این موضوع خوشحال نیستند؛ پس روزهای بدتری از راه خواهد رسید. اگر آنچه که آنها می‌خواهند کسب 115 امتیاز است.

به گزارش فارس، وی در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره شرایط بازیکنان توضیح داد: می‌خواستم به بازیکنان دیگر کمی زمان بدهم که بازی کنند و به همین دلیل به پینتو بازی دادم.

وی ادامه داد: می‌خواهم والدس خوشحال باشد. رفتن یا نرفتن تصمیم خودش است. من بازیکنان را تمرین می‌دهم، یکی از کارکنان باشگاه هستم. والدس روز گذشته خیلی خوب توضیح داد که مشکلی ندارد و من هم با ماندن او هیچ مشکلی ندارم. هرچند تصمیمی که نماینده وی و باشگاه گرفته‌اند که بهتر است از تیم برود، مسئله دیگری است اما اگر بخواهد بماند، خوشحال می‌شوم.

سرمربی بارسلونا خاطرنشان کرد: من گفتم تیاگو در آینده بازیکن خوبی می‌شود و اشتباه کردم. وی همین حالا بازیکن خوبی است و من اعتماد بسیار زیادی به او دارم. رقابت‌های زیادی وجود دارد اما من متقاعد شده‌ام که او می‌تواند همیشه در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: داوید ویا بازیکنی است که اعضای تیم خیلی دوستش دارند و ارتباط بسیار خوبی با هواداران دارد.

ویلانووا در خصوص تصادف الکسیس گفت: این اتفاقات رخ می‌دهد و امیدوارم او بیش از این نترسیده باشد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -