تبلیغات
داوید ویا پسر کاتالون ها - چراغ سبز لوئیز به بارسلونا
فقط داوید ویا

چراغ سبز لوئیز به بارسلونا

دوشنبه 1392/03/13 01:13 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: خبر ،مدافع برزیلی چلسی از علاقه‌ خود به پیوستن به بارسلونا خبر داد.


دیوید لوئیز، رهبر خط دفاعی چلسی از بازیکنانی است که شایعه پیوستن او به بارسلونا در فصل جابه‌جایی تابستانی به گوش می‌رسد. او در سخنانی که روزنامه مارکا منتشر کرد، از علاقمندی‌اش به پیوستن به آبی‌-اناری‌ها خبر داد.

به گزارش ایسنا ، او گفت: هدفم لذت بردن و راحت بودن در فوتبال است. دوست دارم جایی بازی کنم که چنین احساسی را برایم به وجود آورد. می‌خواهم برای تیمی بازی کنم که توانایی‌های زیادی داشته باشد. در صورت جدایی از چلسی گزینه‌های زیادی دارم که بهترین آنها بارسلونا است. مشکلی برای پیوستن به این تیم ندارم. بارسلونا از بهترین تیم‌های جهان است. می‌دانم که آنها دوست دارند مرا جذب کنند. بارسلونا پیش از این هم خواستار جذب من شد اما این انتقال صورت نگرفت. الان چیزی برای گفتن ندارم.

او درباره‌ی این سوال که آیا با پیوستن به بارسلونا دچار مشکل زبانی نخواهد شد، گفت: به هیچ وجه. هیچ مشکل زبانی نخواهم داشت می‌توانم اسپانیایی هم صحبت کنم.

تیم ملی فوتبال برزیل در دیداری دوستانه یکشنبه شب در ماراکانا به مصاف انگلیس می‌رود. لوئیز معتقد است که تیم ملی انگلیس تواتنایی رسیدن به جام جهانی بزرگ را ندارد.

او گفت: متاسفانه انگلیس سال‌هاست که عنوان قابل توجهی را به دست نیاورده و دلیل آن نبود تفکر پیروزی نزد آنهاست. مشکل این است که فوتبال ملی انگلیس سال‌هاست بدون هویت و هدف به کار خود ادامه می‌دهد. می‌ترسم که این وضعیت ادامه یابد.

انگلیس در جام‌جهانی 1966 با پیروزی بر آلمان در ومبلی جام قهرمانی را بالای سر برد. انگلیسی‌ها از آن زمان تاکنون هیچ عنوانی را در فوتبال اروپا و جهان به دست نیاورده‌اند.

فقط یه موردی موهاش تو لوزالمعده ام
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -