تبلیغات
داوید ویا پسر کاتالون ها - داوید آماده ی حضور در جام حـــــذفی
فقط داوید ویا

داوید آماده ی حضور در جام حـــــذفی

چهارشنبه 1391/09/8 08:50 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: خبر ،
نام داوید ویا، مهاجم اسپانیایی بارسا در بین 16 بازیكن منتخب برای بازی امشب مقابل آلاوز دیده می شود. همچنین نام 5 بازیكن دیگر از تیم بارسا ب در این لیست به چشم میخورند كه عبارتند از: اویر، تیو، سرجیو روبرتو، پلاناس و دلوفئو.

نام داوید ویا در لیست 16 نفر انتخاب شده برای حضور در دیدار مقابل آلاوز كه در دوره یک شانزدهم جام حذفی دیده می شود. داوید ویا به علت آسیب دیدگی از ناحیه زانو در سفر به والنسیا حضور نیافت اما شرایط او از لحاظ جسمانی برای بازی امشب مناسب اعلام شده است. در عوض، تیتو ویلانووا نام 5 بازیكن از تیم بارسا ب را در لیست ذكر نموده كه عبارتند از: اویر، تیو، سرجیو روبرتو، پلاناس و دلوفئو. این اولین باری است كه از كارلس پلاناس برای حضور در یک بازی رسمی استفاده میشود.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا درایران :.

بقیه بازیكنان كلیدی

مربی تصمیم دارد تا به والدز، اینیستا، پیكه، سرجیو، ژاوی جوردی آلبا و اینیستا در این بازی استراحت بدهد. از این 7 نفر، پنج نفر در بیشتر بازی های این فصل حضور یافته اند. تنها پیكه و اینیستا به دلیل مصدومیت از بازی های این فصل بهره کامل نبرده اند. طی تمرینی كه روز سه شنبه برگزار شد، داوید ویا و ایزاك كوئنكا به تمرین همراه با تیم پرداختند.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 1391/11/8 11:03 ب.ظ