تبلیغات
داوید ویا پسر کاتالون ها - مطالب شهریور 1391
فقط داوید ویا

تبریک رونالدو به بهترین بازیکن اروپا

شنبه 1391/06/11 09:43 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: خبر ،
ستاره اسپانیایی معتقد است که دریافت جایزه بهترین بازیکن سال یوفا، به منزله انگیزه زیادی است که نشان از ارزیابی کار خوب او می دهد.
به گزارش مشرق به نقل از گل، آندرس اینیستا، ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا بعد از دریافت جایزه بهترین بازیکن یوفا در موناکو، به اسپانیا بازگشت و کاملا راضی و خوشحال بود.

اینیستا دراین باره گفت:« دستیابی به این جایزه سخت است ،به ویژه در کنار بازیکنانی در این حد و اندازه ها. همیشه احتمال حضور دراینجا وجود دارد ولی نه تصورش را می کردم و نه می توانستم دست از تصور کردن این مراسم بکشم.»این ستاره اسپانیایی اعلام کرد که بعد از انتخاب او به عنوان بهترین بازیکن سال یوفا، تماس های فراوانی را دریافت کرده:« من از طریق تلفن با پدرم که نتوانست برای شرکت درمراسم به موناکو بیاید صحبت کردم. حالا موبایلم مملو از پیغامهای تبریک است.»

او درمورد رونالدو و ژست عجیبش گفت:« کریستیانو به من تبریک گفت و بس. گاهی وقتها چیزی روی ما تاثیر می گذارد و روی دیگران چیز دیگری تاثیرگذار است. حضور دراینجا، خودش مثل یک جایزه بود.»

اینیستا به خاطر  اهدای این جایزه به او گفت:« با دریافت این جایزه حس می کنی که کارتو و شیوه پیاده سازی کارهایت به چشم افراد می آید و این انگیزه بیشتری به تو می دهد.»

اینیستا در نهایت در مورد سوپرکاپ اسپانیا هم صحبت کرد:« در نیمه اول بازی سوپرکاپ ما عملکرد خوبی نداشتیم ولی در نیمه دوم بهتر بازی کردیم. هرچند که دریافت این جایزه اتفاق کاملا متفاوتی است. این جایزه انگیزه بزرگی برای ادامه تلاش به من می دهد.»


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 1391/11/8 11:09 ب.ظ

اینیستا بهترین بازیکن اروپا شد

شنبه 1391/06/11 09:34 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: کلیپــــ ،
خب این زیریه پخش انلاینشه
...
اینم دانلودشدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 1391/11/8 11:09 ب.ظ

اظهار نظر جالب بازیکن بارسا پس از شکست

شنبه 1391/06/11 09:32 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: خبر ،

کارلس پویول کاپیتان باشگاه بارسلونا نتوانست در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا که 4شنبه شب درورزشگاه برنابئو برگزار شد و با اولین شکست این فصل بارسا در دیداری رسمی همراه بود شرکت کند. او حالا در گفتگو با روزنامه آ.اس به بررسی شرایط موجود پرداخته:

نظرت درمورد گروهی که بارسا در لیگ قهرمانان اروپا درآن قرار گرفته چیست؟

دراروپا اگر به خودت مطمئن باشی،ممکن است اتفاقاتی بدی برایت رخ دهد. ما مدعی هستیم؛ هرچند که کاملا می دانیم که کار آسانی نداریم. ما تا رسیدن به فینال می جنگیم و غیراز این هم نباید باشد

اوضاع گونه ات که استخوانش دچار شکستگی شده، چطور است؟

برای بازی با رئال هم آماده بودم و اعتماد به نفس لازم را داشتم ولی وقتی صبح از خواب بیدار شدم، قبل از سفر به مادرید، احساس درد کردم و اصلا راحت نبودم. باید صبرکنیم و ببینیم که اوضاع چطور پیش می رود و می توانم در بازی یکشنبه مقابل والنسیا درنوکمپ به میدان بروم یا نه

بااین وضع همیشه ماسک می زنی؟

برای تمرین کردن این ماسک رامی زنم. این یک محافظ خوب است.استخوان گونه من پیش از این از جاهای دیگر شکسته بود

اینیستا هم که بهترین بازیکن فصل گذشته اروپا به انتخاب یوفا، شد

باید به او تبریک گفت؛شایستگی اش را داشت ولی باید به مسی و کریس هم که نامزد کسب جایزه بودند تبریک بگوئیم؛هرسه آنها بازیکنان فوق العاده ای هستند. کسی که کارش را خوب انجام دهد، نتیجه اش را می بیند.اهدای یک جایزه فردی کار سختی است. این بار،قرعه به نام اینیستا درآمد ؛ به خاطر تمام تلاشهایش درطول فصل قبل وتمام کارهایی که انجام داده. او سال خیلی خوبی را بابارسا پشت سرگذاشت وبعد از آن هم با اسپانیا، قهرمان یورو شد.اینیستا هیچ وقت تسلیم نمی شود؛حتی درلحظات سخت. مطمئنم که موفقیتهای بیشتری درانتظار اوست

باخت بارسا دردیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا در برنابئو راچطور تعبیر می کنی؟

این بازی دو نیمه مختلف داشت. در یک نیمه یک مادرید خیلی سرسخت و قدرتمند در شروع بازی را شاهد بودیم و می دانستیم که بازی کردن در برنابئو چقدر سخت است. البته نیمه دوم شاهد واکنش بارسا بودیم که واقعا خوشحم آمد. ما در یک قدمی دستیابی به یک گل دیگر ومال خود کردن جام قهرمانی سوپرکاپ بودیم.

فکرش را می کردید که رئال تا این حد قاطعانه بازی کند؟

می دانستیم که آنها قدرتمندانه ظاهر می شوند، ولی هیچ وقت تسلیم نشدیم. آنها فوتبالی روشن، مستقیم و تک به تک دارند. رئال یکی از بهترین تیم های دنیاست. بازیکنان تهاجمی این تیم قدرتمند هستند و اگر والدس نبود، شاید گلهای بیشتری دریافت می کردیم.

این طور فکر نمی کنید که در بازی نوکمپ، به رئالی ها اجازه دادید که به زندگی برگشته و امیدوار شوند؟

ما در خانه تیم برتر بودیم  و می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم ولی هیچ کس نباید فراموش کند که رئال هم در خانه خودش و در نیمه اول بازی می توانست گلهای زیادی را وارد دروازه ما کند.

و حالا؟

حالا باید رو به جلو نگاه کنیم و به بازی با والنسیا فکر کنیم. تازه در اول راه هستیم.

برای اولین بار در طول مدتها، خط دفاع ،قابل اطمینان نبود داشتند. شما تا به اینجا و در 4بازی رسمی این فصل گلهای زیادی را دریافت کردید

همیشه تیم ما قدرت دفاعی بالایی داشت؛ چیزی که برای این همه موفقیت تیم، نکته ای کلیدی بود. الان درچند بازی است که گل می خوریم و این به تمام تیم برمی گردد: مهاجم اولین دفاع تیم است. باید ارزیابی کنیم که چرا این اتفاقات رخ می دهد و چه راه حل هایی می توانیم دراین راستا پیدا کنیم.

نظرت درمورد همگروهی رئال مادرید با منچسترسیتی، بوروسیا دورتموند و آژاکس چیست؟

درهر صورت آنها مدعی اصلی برای راهیابی به مرحله یک هشتم پایانی هستند؛ حتی با وجود پتانسیل بالای برخی ازتیمهایی که با آنها همگروه هستند.

......................

بارسلونا در دیدار برگشت سوپر جام اسپانیا با نتیجه دو بر یک در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مغلوب رئال مادرید شد تا نخستین جام این فصل را از دست بدهد.

تیتو ویلانووا اگر چه تیمش در این دیدار بازی را واگذار کرد و نخستین جام فصل را مقابل مورینیو از دست داد اما از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد و گفت: در نیمه دوم که با وجود ده نفر شدن حمله می کردیم و به تیم حریف فشار می آوردیم از بهترین روزهای دوران چهار ساله ام در بارسلونا بود و بیش از همه روزهای دیگر به این تیم احساس افتخار می کردم. اصلا این را نمی گویم که از این شکست احساس ناراحتی وناکامی می کنم و یا اینکه رئال ما را نابود کرد. متاسفانه ما در این دیدار روی دو اشتباه دروازه مان باز شد.نباید احساس نامیدی کنیم بلکه باید به قدرت به کار خود ادامه دهیم.ما با وجود ده نفر شدن همچنان در وسط میدان توپ و میدان را در اختیار داشتیم و به حریف فشار می آوردیم که این برای ما بسیار اهمیت دارد.شکست در این دیدار به معنای پایان همه چیز برای ما نیست.یکشنبه باید در رقابت های لالیگا به میدان برویم. به خوبی می دانیم که رئال توانائی بالائی در گلزنی دارد چرا که بازیکنان بسیار خوبی در ترکیب دارد.

وی درباره قرار ندادن دنی آلوس در لیست نفرات دعوت شده برای این بازی گفت: متاسفانه آلوس به هنگام گرم کردن دچار مشکل شد و تشخیص دادیم که او آماده بازی در این دیدار نیست. به همین سبب ترجیح دادیم که ریسک نکنیم و به او استراحت دهیم.

ویلانووا در پایان درباره تعویض سرخیو بوسکتس و به میدان فرستادن آلکس سانگ گفت: بوسکتس دوندگی زیادی در این دیدار داشت. اوکاملا خسته شده بود. سانگ در دقایقی که در ترکیب تیم قرار گرفت نمایش خوبی داشت و به ما کمک کرد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 1391/11/8 11:09 ب.ظ

تبریک مسی به کاسیاس

شنبه 1391/06/11 09:29 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: خبر ،

خب فک کنم این مضخرف تری اپمه ولی خوب دیگه ...مسی قهرمانی رئال در سوپرکاپ اسپانیا را به کاسیاس تبریک گفت
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 1391/11/8 11:09 ب.ظ

اینیستا بهترین بازکن اروپــــــــا شد

شنبه 1391/06/11 09:24 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: خبر ،
خوب جای بسی خوشحالیست که نامزده های انتخاب بهترین بازیکن 2 تاشون بارسایی بودن و جای بسی خوشحالی تر است که اینسیتا با 19 رای انتخاب شد !!!!!!

جایزه بهترین بازیکن شاغل در اروپا به آندرس اینیستا رسید. این جایزه را 53 روزنامه‌نگار اروپایی انتخاب کردند و در مراسم امشب یوفا مشخص شد که برنده نهایی چه بازیکنی است. میشل پلاتینی هم در اهدای جایزه حضور داشت.

به گزارش «تابناک»، از آرا 19 رأی به اینیستا رسید و رونالدو و مسی هر کدام 17 رأی کسب کردند.
به گزارش ساکروی، دو هفته پیش کریس رونالدو، لیونل مسی و آندرس اینیستا به عنوان نامزدهای نهایی بهترین بازیکن اروپا (بازیکن سال یوفا) معرفی شده بودند.
این جایزه با رای گیری از 53 روزنامه نگار از کشورهای عضو یوفا به بهترین بازیکن قاره سبز اهدا شد. وی پس از کسب این عنوان اظهار داشت: بدون کمک هم‌تیمی‌هایم در تیم ملی اسپانیا و بارسلونا نمی‌توانستم موفق به بردن این جایزه شوم. من افتخار می‌کنم که جزو نسل حاضر فوتبال اسپانیا هستم.

در این رای گیری آندره آ پیرلو، ستاره خط میانی یوونتوس و تیم ملی ایتالیا و ژاوی هرناندز هافبک خلاق بارسا به ترتیب در رده چهارم و پنجم قرار گرفتند. 

ژاوی سال گذشته در رای گیری در جایگاه دوم قرار گرفته بود.

رای گیری نهایی در مورد سه بازیکن باقی مانده روز 30 آگوست (9 شهریور ماه) و در زمان قرعه کشی رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان در موناکو انجام شد.

این جایزه توسط یوفا و با همکاری رسانه های ورزشی اروپا (ESM) نام‌گذاری شده و صرف‌نظر از ملیت، به بازیکنانی اهدا می‌شود که در تیم‌های فوتبال اروپایی بازی می‌کنند.

لیونل مسی سال گذشته به عنوان بهترین بازیکن اروپا شناخته شد.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا و دارنده سه توپ طلای فیفا از طریق صفحه اش در شبکه اجتماعی ویبو که درحقیقت شبکه اجتماعی ای مشابه توئیتر در چین است ، به تمجید از آندرس اینیستا، هم تیمی اش در بارسا و برنده جایزه بهترین بازیکن سال یوفا پرداخته.

اندکی بعد از اعلام نام اینیستا به عنوان برنده این جایزه، که از سال 2011 ارائه شده و اولین بار در سال 2011 مسی برنده آن شده بود، بلافاصله هم تیمی اش را در آغوش کشیدو به اوتبریک گفت.

مسی بعد از آن هم در صفحه شخصی اش در ویبو نوشت:«خوشحال شدم که یوفا جایزه اش را به آندرس اینیستا داد. او شایستگی این جایزه را دارد.»

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 1391/11/8 11:10 ب.ظ

باخت بارسا

شنبه 1391/06/11 09:11 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: خبر ،
خب همون طور که میدونید در بازی برگشت توی برنابئو بارسا باخت !
خب خداییش هم بد بازی کرد
ولی خب جام نوش جون این رئالی ها بارسا اینقده از این جاما دارهههههههههههه

خب حالا گزارش بازی

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


بازی رفت این دو تیم در نیوکمپ با نتیجه 3 بر 2 به سود بارسا به پایان رسید و این بازی در سانتیاگو برنابئو، ورزشگاه خانگی رئال مادرید، برگزار شد.ترکیب دو تیم در این بازی به شرح زیر بود:

رئال مادرید: کاسیاس، آربلوا، په‌په، راموس، مارسلو، آلونسو، خدیرا، دی‌ماریا، اوزیل، رونالدو، ایگواین

بارسلونا: والدس، آلوس، پیکه، ماسچرانو، آدریانو، چابی، بوسکتس، اینیستا، پدرو، مسی، الکسیس


گزارش لحظه به لحظه این بازی پیش روی شماست:

دقیقه 1: شوت هیگواین که از بالای دروازه بارسا راهی اوت شد، نخستین حادثه این بازی بود.

دقیقه 3: پدرو از سمت چپ وارد محوطه جریمه شد ولی سرنگونی او، با خطای پنالتی همراه نبود. کاسیاس توپ را به راحتی جمع کرد.

دقیقه 4: پدرو مجدداً از سمت چپ نفوذ کرد و سانتری خطرناک را راهی دهانه دروازه رئال کرد ولی مهاجم بارسا نتوانست ضربه سر را بزند.

دقیقه 6: کرنر ارسال شده ژاوی را سرخیو راموس برگرداند.

ورزشگاه سانتیاگو برنابئو لبریز از تماشاگر است.

دقیقه 7: هیگواین در مصثاف تک به تگ با والدز ناکام ماند. هیگواین بهترین بخت گلزنی را از دست داد.

دقیقه 11: گل برای رئال مادرید. گونزالو هیگواین پاس عمقی دفاع خودشان را در پشت ماسکرانو دریافت کرد و در مصاف تک به تک با والدز، دروازه بارسا را گشود.

دقیقه 13: الکسیس سانچز با سرعت وارد محوطه جریمه رئال شد و نقش بر زمین شد ولی داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

ماسکرانو بر روی گل رئال مادرید مقصر اصلی بود.


دقیقه 15: مارسلو از درون محوطه جریه بارسا شوتی سنگین را روانه دروازه والدز کرد اما توپ با فاصله راهی اوت شد.

دقیقه 19: گل دوم برای رئال مادرید. باز هم پاس پشت دفاع بازیکنان رئال، کار دست بارسلونا داد. رونالدو پشت دفاع توپ را گرفت و با اشتباه پیکه، با والدز تک به تک شد و گل دوم رئال را وارد دروازه والدز کرد.

پیکه و ماسکرانو در قلب خط دفاعی بارسا، با ضعف خودشان شگفتی ساز شده اند. رئال بعد از مدت ها در حال مغلوب کردن بارسا در سانتیاگو برنابئو است. 

دقیقه 21: پپه از رئال مادرید اخطار گرفت.

دقیقه 22: هیگواین باز هم با والدز تک به تک شد ولی والدز ضربه او را دفع کرد.

دقیقه 24: پپه سانتر ارسال شده از ضربه ایستگاهی را با ضربه سر وارد دروازه بارسا کرد ولی داور گل او را به دلیل خطا بر روی مدافع بارسا، نپذیرفت.

دقیقه 25: سانتر ژابی آلونسو را والدز با قدرت مشت کرد.

رئال مادرید با روحیه ای بی نظیر، در پی رسیدن به گل سوم است.

کریس رونالدو در بازی رفت هم به بارسلونا گل زده بود.


دقیقه 29: آدریانو به دلیل خطا بر روی کریس رونالدو، کارت قرمز گرفت و از زمین اخراج شد. رونالدو در حال پیشروی برای مصاف تک به تک با ویکتور والدز بود. ضربه آزاد رونالدو به مدافعان بارسا خورد و در یک رفت و برگشت، دوباره مهاجمان رئال به هجده قدم بارسا رسیدند و والدز باز هم در مصاف تک به تک موفق بود.

دقیقه 31: ویلانووا، مونتویا را وارد زمین کرد و الکسیس سانچز را بیرون کشید.

دقیقه 32: ماسکرانو با تکل به موقع مانع از گلزنی هیگواین در مصاف تک به تک با والز شد.

دقیقه 33: ضربه سر کریس رونالدو از بالای دروازه والدز راهی اوت شد.

تیتو ویلانووا با تعویض دفاعی اش نشان داد که قید سوپرجام را زده و فقط می خواهد مانع از شکست وحشتناک بارسا در زمین رئال شود.

دقیقه 37: حمله جانانه بارسلونا، با پاس خطرناک اما بی ثمر اینیستا به پایان رسید. این نخستین فرصت جدی بارسلونا برای گلزنی در این بازی بود.

بارسلونا در این بازی، آشفته ترین بارسلونای چند سال اخیر بوده.

دقیقه 41: پپه در محوطه جریمه رئال اجازه نداد جوردی آلبا به توپ برسد.

بارسلونا تا حدی منسجم تر از قبل بازی می کند و موفق شده تب و تاب رئال مادرید را بگیرد.

دقیقه 44: خطا بر روی مسی، بارسا را صاحب ضربه آزاد کرد.

دقیقه 44: گل برای بارسلونا. ضربه آزاد مسی به شکلی زیبا وارد دروازه رئال مادرید شد.

دقیقه 45: شوت سرکش کریس رونالدو، با فاصله ای اندک از کنار دروازه بارسا به بیرون رفت.

دقیقه 45: دی ماریا پس از عبوری زیبا از بازیکن بارسا، موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد.

پایان نیمه اول

بارسلونا اگر یک دیگر در این نیمه بزند، فاتح سوپرجام اسپانیا می شود و همین کار رئالی ها را در این نیمه سخت می کند. اما آیا بارسای ده نفره می تواند بازی را به تساوی بکشاند؟دقیقه 50: پیکه به دلیل خطای هند، اخطار گرفت.

نیمه دوم هم با برتری رئال مادرید آغاز شده است. از نکات جالب این بازی، کم فروغ بودن ژاوی است.


بازیکنان بارسا با پاس های متوالی سعی دارند توپ و میدان را از ئالی ها بگیرند.


دقیقه 55: بازی با تعادل و بدون حادثه ای مهمی در جریان است.

دقیقه 57: اینیستا مسعود اوزیل را در میانه میدان با خطا متوقف کرد.

دقیقه 59: پاس عمقی دفاع رئال برای هیگواین، این بار به درستی توسط پیکه دفع شد.

رئالی ها سعی می کنند با پرس بازیکنان بارسا، مانع از پاس کاری متوالی آنها شوند.


دقیقه 63: پاس عمقی ماسکرانو در پشت دفاع رئال به پدرو رسید و او با استپی استثنایی، ضربه را روانه دروازه کاسیاس کرد ولی کاسیاس توپ را به خوبی با پا دفع کرد.

دقیقه 65: پدرو از سمت راست وارد محوطه جریمه برئال شد ولی کاسیاس باز هم او را در مصاف تک به تک ناکام گذاشت.

دقیقه 66: پیکه قبل از رونالدو، سانتر ارسالی بازیکنان رئال را با ضربه سر دفع کرد.

دقیقه 69: سامی خدیرا با دریبل های شگفت انگیز وارد محوطه جریمه بارسا شد ولی والدز در مصاف تک به تک او را ناکام گذاشت.

علیرغم حمله اخیر رئال، روند بازی به خوبی نشان می دهد که مورینیو به گل نخوردن بیش از زدن گل سوم می اندیشد.

دقیقه 70: اینیستا تلاش کرد از راه دور توپ را وارد دروازه کاسیس جلوآمده کند اما ضربه اش از بالای دروازه رئال به اوت رفت.

دقیقه 71: ضدحمله رئال با پاس تند و تیز دی ماریا از دست رفت.

دقیقه 73: سرخیو راموس به دلیل خطا بر روی مسی اخطار گرفت. 

دقیقه 75: الکساندر سانگ به جای بوسکتس وارد زمین شد. بارسا به ارائه بازی هجومی تر می اندیشد.

دقیقه 76: جوردی آلبا از در قلب دفاع رئال از کاسیاس هم عبور کرد اما کنترل توپ بد او، باعث شد دفاع رئال قبل از او توپ را بزند.

دقیقه 77: با عقب نشینی رئال مادرید، احتمال گل خوردن این تیم هر لحظه بیشتر به نظر می رسد.

دقیقه 79: کایخون به جای دی ماریا در ترکیب رئال قرار گرفت.

مورینیو قصد دارد لوکا مودریچ را وارد زمین کند.

دقیقه 80: هیگواین فرصت گلی تمام عیار را به تیر دروازه بارسا کوبید. والدز برخلاف جهت حرکت ضربه هیگواین پرید ولی توپ به پای ماسکرانو خورد و بعد با برخورد به تیر دروازه به کرنر رفت. کرنر رئالی ها بی ثمر بود.

کاسیاس از بی دقتی هیگواین در گلزنی عصبانی شده است.

دقیقه 81: بنزما به جای هیگواین وارد زمین شد.

دقیقه 83: مودریچ به جای مسعود اوزیل وارد زمین شد.

دقیقه 84: پاس مودریچ در محوطه جریمه در موقعیتی خطرناک به کایخون رسید ولی دفاع بارسا توپ را دفع کرد.

بارسا در زمین رئال سخت خیمه زده است. هیجان بازی در این دقایق پایانی به شدت بالا رفته است.

دقیقه 88: کرنر بارسا به کرنری مجدد بدل شد. کرنر دوم را مسی فرستاد و کاسیاس توپ را مشت کرد.

دقیقه 89: کریس رونالدو مدافع پیش رویش را به خوبی دریبل کرد و از سمت چپ محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد اما والدز به خوبی توپ را مهار کرد.

دقیقه 90: داور چهارم سه دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد. پاس عالی بنزما به مودریچ رسید و او در دهانه دروازه بارسا،شوت کرد و توپ با برخورد به پای دفاع بارسا برگشت.

دقیقه 91: ضربه بازیکنان رئال را والذر مهار کرد.

دقیقه 92: مونتویا در موقعیتی تک به تک با کاسیاس، توپ را به دستان او کوبید.

دقیقه 92: ضربه سرکش مسی با اختلاف کم از کنار دروازه رئال به بیرون رفت.

در آخرین ثانیه ها، بازیکنان رئال توپ را جانانه دفع می کنند.

داور سوت پایان بازی را زذ و رئال مادرید سوپرجام اسپانیا را از آن خود کرد.


پایان بازی

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 1391/11/8 11:10 ب.ظ

سلام !!!!!!!

شنبه 1391/06/11 09:08 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
سلاااااااااااااااااام بعد از یه غیبت یه هفته ایی اومدم !!!!!!!!!!!!
شرمنده اخلاق داوید ویایی همتون !!!!!
خب یکم خبر یکم عکس یکم مصاحبه دیگه کلا دست پر اومدم براتون


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

برد قاطع بارسلــــــــــــــــــــــــــونا

جمعه 1391/06/3 03:18 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: خبر ،
خب سیلام سیلام سیلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
خوبین پـ نــ پــــ میخواین بد باشین
هرچی باشه بارسا دوباره دهن مادریدی هارو اسفالت کرده !!!!!!!!!!!!!!!
خب ولی نمیدونم چرا داوید جــــــــــــــون نبوده
خوب حالا بریم سراغ گزارش بازی .....


پیروزی بارسلونا با ویلانووا مقابل رئال مادرید


دیدار دور رفت سوپرجام اسپانیا بین تیم های بارسلونا و رئال مادرید با برتری پر گل کاتالان‌ها خاتمه یافت.


از ساعت یک بامداد امروز(جمعه) تیم های بارسلونا و رئال مادرید در بازی دور رفت سوپرجام باشگاه های اسپانیا در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف هم رفتند.


نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.


در نیمه دوم و در دقیقه 55 روی سانتر مسعود اوزیل، رونالدو با ضربه سر دروازه تیم بارسلونا را باز کرد تا شاگردان مورینیو در زمین بارسا از حریف پیش افتند اما هنوز یک دقیقه از شادی بازیکنان رئال نگذشته بود که بارسلونا توسط پدرو گونزالس در صحنه‌ای مشکوک به آفساید، گل تساوی را وارد دروازه کاسیاس کرد.


در دقیقه 70 راموس در محوطه جریمه روی اینیستا مرتکب خطای پنالتی شد و لیونل مسی پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و توپ را درون دروازه قرار داد تا میزبان بازی یک بر صفر باخته را با پیروزی 2 بر یک عوض کند.


در دقیقه 78 ژاوی هرناندز روی پاس اینیستا با کاسیاس تک به تک شد و سومین گل شاگردان ویلانووا را به ثمر رساند.


در دقیقه 86 ویکتور والدز که پس از خروج ژاوی از بازی بازوبند کاپیتانی بارسا را بر بازو بست، پس از دریافت پاس رو به عقب قصد دریبل زدن دی ماریای تازه وارد را داشت که موفق نبود و این بازیکن آرژانتینی روی اشتباه فاحش والدز دومین گل رئال مادرید را به ثمر رساند تا بازی رفت سوپرجام اسپانیا با نتیجه 3 بر 2 به سود بارسلونا خاتمه یابد.


کارلوس گومز داور این مسابقه به آلونسو، آربلوئا و آلبیول از رئال مادرید و ماسچرانو از بارسلونا اخطار داد.


این نخستین دیدار بارسلونا برابر رئال مادرید با مربیگری تیتو ویلانووا بود.


ترکیب بارسلونا: والدز، پیکه، ماسچرانو، آلوز، آدریانو، بوسکتس، ژاوی(84 فابرگاس)، اینیستا، پدرو(88 آلبا)، مسی و سانچس(72 تیو)


ترکیب رئال مادرید: کاسیاس، راموس، آلبیول، آربلوئا، کونترائو، کایخون(66 دی ماریا)، خدیرا، اوزیل(82 مارسلو)، آلونسو، رونالدو و بن زما(62 هیگواین)

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 1391/11/8 11:14 ب.ظ

کارتون بارسا برای بازی با مادرید

پنجشنبه 1391/06/2 08:30 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: کلیپــــ ،
خب سیلام دوباره طبق معمول بارسا واسه ال کلاسیکو یه کارتون ساخته که با هم میبینیم !!!!!
[http://www.aparat.com/v/c52340743370f3c3c7d087ef90959918180285]


اینم یه کلیپ دیگه این دیگه اخر هماهنگیه !!!!!!اخه چرا ما ایرانی ها این جوری نیستیم ؟؟؟؟

نیوکمپ در ال کلاسیکو
[http://www.aparat.com/v/d3cada19df938911c5d47adedcfe416d182075]
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 1391/11/8 11:15 ب.ظ

گل های اخیر ال کلاسیکو

پنجشنبه 1391/06/2 08:19 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: کلیپــــ ،
[http://www.aparat.com/v/35546fe150214a15830166d1240be2db81326]


ببخشید دانلود نداشت بزارم !!!!!!!!!!دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 1391/11/8 11:15 ب.ظ

قصه ی ال کلاسیکو تکرار میشود بی ان که تکراری شود !

پنجشنبه 1391/06/2 08:19 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: خبر ،ال كلاسیكو فقط یك مسابقه فوتبال نیست و همین مسأله این بازى بزرگ را از دیگر دربى هاى دنیاى توپ گرد متمایز كرده است. جنگ منطقه مذهبى كاتالان و پایتخت نشینان مادرید همواره در كشور اسپانیا ادامه داشته است و حالا این جنگ با نام ال كلاسیكو به مستطیل سبز كشیده شده است.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این بار بدون کلاسیک بازی به نام پپ! ولی قضیه برای 23 آگوست، متفاوت تر از قبل است.

یک سال پس از فنّ استادِ آقای خاص، او در برابر تیتو باید جدال مستقیم داشته باشد. بدون اغراق پای رو کم کنی و آبرو هم در میان است. ژوزه نمی خواهد نام تیتو را یاد بگیرد، نمی خوا هد. او حالا دیگر به عنوان یک بازنده پای به نوکمپ نمی گذارد. مو، فاتح آخرین الکلاسیکو و برنده فعلی لیگاست. سر بلند و مغرور. همان چیزی که واقعاً هست و دلش می خواهد باشد. و به یقین نمی خواهد این حس پیروزمندانه اش را به این زودی ها از دست دهد. نمی خوا هد. او اینگونست. لجباز و موفق.

تیتو اما کمی داستانش فرق دارد. او نه ستاره بوده و نه کاریزمایی دارد. دیگر یک دستیار هم نیست. حالا او اصلی ترین حریف اسپانیایی مورینیو است. تازه آغاز کرده ولی دلش می خواهد از همین الان نامش را در حافظه این پرتغالی جنجالی برای همیشه ثبت کند: پیتو نه آقای یگانه، من تیتو ام، تیتو.

انگار نه انگار که هر فصل چندتایی از این نمایش بزرگ اکران می شود. هنوز هم بی تابانه مشتاق تماشای این جنگیم. مثل اولین تجربه مان، با تمام وجود. با شوق و هیجانی وصف ناشدنی. نمی شود طرفدار فوتبال باشی اما در نبرد پادشاهی اسپانیا و جدایی طلبان کاتالان خنثی باشی! بخواهی، نخواهی، یا سفیدی یا آبی اناری. جنگ، جنگ است. هیچ کاریش هم نمی شود کرد.

یک بار دیگر نبرد تن به تن کلاسیک در راه است. حواشی تا دلتان بخواهد اطراف این بازی به چشم می آید. بازگشت نفرت انگیز آقای خاص به بندر بارسلون برای کولزی ها، ریشخندهای کشنده او به عنوان آخرین فاتح ال دربی، دلهره ی از دست دادن ابهت برتری برابر رئال بدون گواردیولا و ترس قوها از آغازی مشابه پپ توسط ویلانووا.

آماده ی هر اتفاقی باشید. این ال کلاسیکوست. یک الکلاسیکوی دیگر. دیگر. یعنی گذشته را فراموش کنید. جنگ ستارگان بی بدلکار اجرا می شود. همه ی شخصیت ها اصلیند، بدون جلوه های ویژه. واقعی واقعی. پیش بینیتان را برای خود نگه دارید. بی معنی ترین کلمه برای این جدال تمام ناشدنی پیش بینی است. پس بجای آنکه خودتان را بیهوده خسته کنید، ابتدا مهیای لذت بردن از این نبرد جانانه و سپس کری خوانی های الکلاسیکوی بعدی شوید! بله. آماده باشید و آماده بمانید. این قصّه، سر دراز دارد. این تازه اول کار است. هنوز فصل تازه از سر گرفته شده و ماه ها و جام ها در انتظارند. این داستان همچنان ادامه دارد.

حالا نگاهی بندازیم به تاریخچه ال کلاسیکو ها ....

ال كلاسیكو لغتى است كه هیجان، حساسیت و اضطراب را با خود به ارمغان مى آورد. بدون شك دربى ال كلاسیكو طى سال هاى اخیر، حساس ترین و مهیج ترین رقابت در دنیاى توپ گرد بوده است. با شروع رقابت هاى باشگاهى در قاره سبز، بسیارى از فوتبالدوستان براى سوت آغاز ال كلاسیكو لحظه شمارى مى كنند. 

ابرار ، حالا شمارش معكوس براى پرواز ال كلاسیكوى شماره ۱۶۰ آغاز شده است. تمامى فوتبالدوستان در سراسر جهان تنها چند ساعت دیگر به تماشاى این بازى جذاب و منحصر به فرد خواهند نشست. ال كلاسیكو همیشه جذاب بوده اما امشب با توجه به شرایط ۲ تیم در جدول این بازى بزرگ جذاب تر از همیشه خواهد بود. رئال مادرید و بارسلونا در حالى مقابل یكدیگر قرار مى گیرند كه هر ۲ با ۷۷ امتیاز صدر جدول را قرق كرده اند و براى كسب عنوان قهرمانى با یكدیگر مى جنگند.آمادگى بالاى بازیكنان ۲ تیم به خصوص مسى و كریس رونالدو نیز مى تواند به جذاب تر شدن این بازى حساس كمك كند. 

نگاهى به تاریخچه 

ال كلاسیكو فقط یك مسابقه فوتبال نیست و همین مسأله این بازى بزرگ را از دیگر دربى هاى دنیاى توپ گرد متمایز كرده است. جنگ منطقه مذهبى كاتالان و پایتخت نشینان مادرید همواره در كشور اسپانیا ادامه داشته است و حالا این جنگ با نام ال كلاسیكو به مستطیل سبز كشیده شده است. ال كلاسیكو نبرد ۲ فرهنگ كاملاً مخالف در مستطیل سبز است. این رقابت منحصر به فرد در دنیاى فوتبال براى اولین بار در سال ۱۹۲۹ با نام ال كلاسیكو برگزار شد. البته قبل از آن هم ۲ تیم رئال مادرید و بارسلونا بازى هایى را مقابل یكدیگر انجام داده بودند اما كارشناسان فوتبال آغاز ال كلاسیكو را سال ۱۹۲۹ میلادى مى دانند. دقیقاً به همین خاطر است كه درباره تعداد ال كلاسیكو هاى برگزار شده اختلاف نظر وجود دارد. اگر تمام بازى هاى ۲ تیم در چهار چوب رقابت هاى لیگ اسپانیا را در نظر بگیریم، به عدد ۱۵۹ مى رسیم. رئال مادرید و بارسلونا تا كنون در چهار چوب لیگ اسپانیا ۱۵۹ بار مقابل یكدیگر صف آرایى كرده اند كه از این میان ۶۸ برد سهم رئالى ها و ۶۱ برد سهم آبى و انارى هاى بارسلون بوده است. ۳۰ بار نیز این ۲ تیم مقابل یكدیگر به نتیجه تساوى دست یافته اند. باید ببینیم این بار این اعداد و ارقام به چه ترتیب تغییر خواهد كرد. 

ال كلاسیكو و كتاب هاى گینس
نبرد بارسلونا و رئال مادرید در سال ۲۰۰۹ میلادى از سوى فدراسیون بین المللى تاریخ و ارقام فوتبال به عنوان حسا س ترین و پر بیننده ترین دربى جهان شناخته شده است. هر چند كه پیش از این ابعاد جهانى ال كلاسیكو بر هیچ فوتبالدوستى پوشیده نبوده اما درج این رقابت فوتبال در كتاب ركوردهاى گینس این رقابت را بزرگتر از همیشه به تصویر مى كشد. ال كلاسیكو با پوشش تلویزیونى ۲ ، ۳ میلیارد نفرى گوى سبقت را از همه رویداد هاى جهان فوتبال ربوده و به تنهایى در صدر جدول پر بیننده ترین رقابت جهان فوتبال ایستاده است. قیمت بلیت این بازى نیز یكى دیگر از ركورد هاى دنیاى فوتبال به حساب مى آید. قیمت بلیست ال كلاسیكو در بازار سیاه در بازى رفت ۲ تیم كه در تاریخ هشتم آذر ماه سال گذشته برگزار شد از مرز ۳۵۰۰ یورو نیز تجاوز كرد! 

برترین گلزنان ال كلاسیكو
رائل، مهاجم اسطوره اى كهكشانى ها با ۱۱ گل در صدر جدول گلزنان ال كلاسیكو قرار گرفته است. مهاجم كهنه كار رئالى ها تا كنون
۱۱ بار توانسته دروازه بارسلونا را با پیراهن سفید مادرید ى ها باز كند. در آستانه ال كلاسیكو روزنامه هاى مادرید به این بازیكن لقب قاتل
آبى و انارى ها را مى دهند.پس از رائول، لازكانو با ۸ گل در رده دوم برترین گلزنان تاریخ ال كلاسیكو قرار دارد. در رتبه هاى بعدى این رده بندى این بازیكنان قرار دارند.
۶ گل: رگوئیرو، لوئیز انریكه و لیونل مسى
۵ گل: اسكولا، ریوالدو و رونالدینیو
۴ گل: روبیو ، سانودو، ونتولرا، لكوئه، ماس، آربیزا، لینه كر، اتوئو و ون نیستلروى
۳ گل: رامون، سامیتیر، مارتین، اورایستو، رومارید ، زامورانو، رونالدو و آنرى
برنابئو، قاتل میهمانان
استادیوم رویایى سانتیاگو برنابئو در رقابت هاى فصل اخیر لالیگا قتلگاه میهمانان رئال مادرید بوده است. رئالى ها تاكنون ۱۵ بار در استادیوم خانگى خود مقابل رقباى اسپانیایى ایستاده اند و هر ۱۵ بازى را نیز با پیروزى پشت سر گذاشته اند.
۱۵ بازى خانگى و ۱۵ پیروزى آمار خارق العاده اى است كه شاگردان مانوئل پلگرینى از خود به جاى گذاشته اند. با توجه به این آمار به نظر مى رسد پیروزى در استادیوم خانگى رئال مادرید حتى براى تیم آماده اى مثل بارسلونا هم سخت باشد. البته بارسلونا نیز در ۱۵ بازى خارج از خانه خود فقط یك بار طعم باخت را چشیده است. 

یك ال كلاسیكوى رویایى
امشب باید منتظر یك ال كلاسیكوى رویایى باشیم. طى چند سال اخیر در شرایطى ال كلاسیكو برگزار شده كه یكى از ۲ تیم بارسلونا یا رئال مادرید با بحران مواجه بوده اند اما این بار شرایط كاملاً فرق مى كند. این بار بارسلونا در رئال مادرید در حالى مقابل یكدیگر صف آرایى مى كنند كه هر ۲ تیم در اوج آمادگى بسر مى برند. بدون شك در چنین شرایطى مى توان انتظار یك بازى بى نظیر و فوق العاده تماشایى را از ۲ تیم داشت.


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بعد از یه عامه حرف یه سری عکس خوشمل از ال کلاسیکو ها


 

82078 پوستر روز(رویارویی رونالدو و مسی در ال کلاسیکو!)به امید برددیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 1391/11/8 11:15 ب.ظ

ستاره ی فراوش نشدنی 7 مــــــقدش

پنجشنبه 1391/06/2 08:12 ب.ظ

نویسنده : کاملیا ـــــ
ارسال شده در: عکســـــ ،
خب قبل از ال کلاسیکو امشب ینی فردا ساعت 1 شب به وقت تهران یه سری عکس میزارم از ستاره مون بعدش هم اخبار ال کلاسیکورزتمپ

برا دیدن بقیه برید ادامه .....

ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 1391/11/8 11:15 ب.ظ